In ir jang mini zen sodas

Nauja prekė

In ir jang mini zen sodas /smilkalų laikiklis

Smulkiau

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


9,90€

Apie prekę

In ir jang mini zen sodas /smilkalų laikiklis

Dydis: 9 cm.
Spalva: juoda, smėlis- baltas ir juodas
Medžiaga: medis

Pasak Rytų "In ir Jang" teorijos, mūsų visatoje viskas sudaryta iš dviejų skirtingų, vienas kitą papildančių in (moteriškojo) ir jang (vyriškojo) polių. Jų egzistavimas priklauso vienas nuo kito, nėra nieko, kas būtų vien in ar vien jang, nes tikima, kad in palaipsniui tampa jang ir, atvirkščiai.

Laikomasi prielaidos, kad in atstovauja tamsos pradui, siejamam su Mėnulio, Žemės, moteriškumo, silpnumo, minkštumo bruožais. Ši energija žymi pasyvumą, niūrumą. Gamtoje in priklauso vanduo ir kalnai, šio polio gyvūnų atstovu laikomas tigras. Priešingai, jang siejamas su šviesa, Dangumi, Saule, vyriškumu, tvirtumu. Energija laikoma veržlia, aktyvia, lengva. Gamtoje – ugnis ir slėniai, jang gyvūnų grupei priskiriamas drakonas. Priešingai negu injang laikoma visa, kas nematerialu. Galima teigti, kad minėtos dvi materialinės-dvasinės genetinės jėgos, laikomos idealiomis, sukuria  energijos srautą. Jis veikia spiralės principu, užvaldo visas būties ląsteles ir sukuria bendrą kontinuumą, kuriame skleidžiasi energinė in ir jang jėga 
(šaltinis:http://azijoszinynas.vdu.lt/kinija-taivanas/in-ir-jang/_)

Šis in ir jang (juodo ir balto smėlio) mini zen sodelis bus puiki interjero dekoracija. Taip pat, gali būti naudojama kaip smilkalų laikiklis. 

26 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: