Prekių grąžinimas

 

 

  •  Prekių grąžinimas vyksta vadovaujantis Lietuvos Respubliks Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir Mažmeninės prekybos taisyklėmis.
  •  
  • Pirkėjas turi teisę per 14 dienų grąžinti Pardavėjui įsigytą prekę tais atvejais, kai prekė buvo siunčiama Pirkėjo nurodytu adresu ir Pirkėjas neturėjo galimybės įvertini užsakytos prekės savybių ir funkcionalumo.

 

 

Prekių pakeitimas ir grąžinimas galimi tik tada, kai keičiamos ar grąžinamos prekės atitinka tokius reikalavimus:

a) nebuvo naudojamos;

b) nebuvo sugadintos;

c) išsaugotos prekių vartojamosios savybės;

d) neprarado prekinės išvaizdos.

 

 Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.
 

Už grąžinamas prekes sumokėti pinigai bus pervesti į nurodytą sąskaitą per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos.

 

Pirkėjas privalo apmokėti grąžinimo išlaidas, jei pristatyta prekė atitinka tą, kurią nurodė užsakyme. Tokiu atveju, prekių pristatymo mokestis negrąžinamas.

 

Kai grąžinama nekokybiška prekė, mes įsipareigojame priimti nekokybišką prekę ir ją pakeisti analogiška preke. Jei neturime analogiškos prekės, grąžiname Jums už prekę sumokėtus pinigus.