VĖJO VARPELIAI Padidinti

VĖJO VARPELIAI

Nauja prekė

Lietuvių autorių haiku ir senriu rinkinys „Vėjo varpeliai“

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20€.


14,00€

Apie prekę

Trikalbis (lietuvių, anglų, rusų) lietuvių autorių haiku ir senriu rinkinys „Vėjo varpeliai“. 

Rinkinį „Vėjo varpeliai“ sudarė ir išvertė Artūras Šilanskas, knygos dailininkas – Mirian Kiknadze (Tbilisis, Sakartvelas). Knygoje publikuojama 67 autorių tekstai, iš viso kiek daugiau nei 280 trieilių.

Greta haiku rinkiniams būdingo ir įprasto tekstų suskirstymo pagal metų laikus knygoje taip pat yra skyrius Vilniaus įkūrimo 700-osioms metinėms pažymėti („Bokšto laikrodžio dūžiai“).
„Vėjo varpelių“ įžangai pasirinkta haiku pradininko Bašio citata, skirta jo mokiniams: „Apie pušį mokykis iš pušies, apie bambuką – iš bambuko“, ir Zen Meistro Džodžu pamokymas Kelio ieškotojams: „Eik, išgerk arbatos!“

Minimalistinė haiku 5–7–5 skiemenų trieilio forma ir šio žanro poetikai būdingos estetinės kategorijos (wabi-sabi, karumi, yugen, sono mama) suteikia kūrėjams galimybę atspindėti šios akimirkos tiesą, vos keliais žodžiais perteikti savo įžvalgas bei nuolat kintančios aplinkos patyrimą iš stabtelėjimo taško meditatyvaus belaikiškumo, nesutrikdomos rimties fone.

Leidėjas: Slinktys
Išleidimo metai: 2023
Knygos puslapių skaičius: 338
Formatas: 1x21, minkšti viršeliai ISBN ar kodas: 9786098286373

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: