Kelias: Iyengar joga

Nauja prekė

L. Vološkevičienė "Kelias: Iyengar joga"

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20€.


19,00€

Apie prekę

Knyga „Kelias: Iyengar joga“ skirta visiems, besidomintiems joga ir norintiems praktikuoti savarankiškai. Joje apžvelgiama jogos istorija, samprata, esmė, tikslai ir poveikiai. Supažindinama su jogos galimybėmis kaip puikia profilaktine priemone, kuri moko ištverti stresus ir išlikti mažiau pažeidžiamiems sunkiose gyvenimo situacijose.

Šį knyga pristatanto vieną gerbiamiausių jogos mokytojų pasaulyje, „Jogos Michelangelą" (BBC TV), įstabią asmenybę Shri B. K. S. Iyengarą (1918-2014), ir jo vardu žmonių pavadintą jogos metodą. Visą savo gyvenimą paskyręs jogai, garbusis Mokytojas įrodė, kad joga yra universali disciplina ir gali tarnauti bet kokio amžiaus, lyties ir religijos žmonėms.

Autorė dalijasi savo 29 metų patirtimi jogoje, nuosekliai pateikdama praktinius asanų kompleksus.Gausios asanų iliustracijos ir jų atlikimo paaiškinimai suteikia galimybę atlikti jogą savarankiškai. Turėdama kineziterapeutės išsilavinimą, rekomenduoja asanų saugaus atlikimo priemones ir perspėja apie apribojimus esant sveikatos sutrikimams. Supažindina su jogos terapijos galimybėmis, moko atsipalaiduoti.

Išskirtinis įrišimo būdas yra patogus praktiniam naudojimui – knyga be pastangų puikiai laikosi atverstame puslapyje.Autorius: Laimutė Vološkevičienė
ISBN 9786094751240
Lietuvių kalba
minkštas viršelis
Leidimo metai: 2018
Puslapių skaičius: 264
21,4 x 19,6 x 1,6 cm

4 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: