Kaligrafijos ir tapybos tušu (jap. sumi-e) rinkinys

Nauja prekė

Kaligrafijos ir tapybos tušu (jap. sumi-e) rinkinys

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,60€.


38,00€

Apie prekę

Kaligrafijos ir tapybos tušu (jap. sumi-e) rinkinys

Rinkinį sudaro: 

Kietas tušas (6.70 x 1.20 cm)
Skystas tušas 
(100 ml.)
2 teptukai 
(21 cm., šerelių ilgis 3 cm)
padėkliukas teptukams 
(6 x 3 cm.), keramika
Indelis vandeniui (4 cm.), keramika
Trintuvė skystam ir sausam tušui
 (7.50 x 7.50 cm), plastikinė
+ medžiaginis , vandeniui atsparus kilimėlis (72 x 19.50 cm). Kilimėlį sudaro 3 dalys: 1. 永 amžinybės hieroglifas, kurį galima praktikuoti su vandeniu; 2 pagrindinės kaligrafinės linijos ir taškai, bei 3 kvadratais suskirstyta erdvė hieroglifų komponavimui ir praktikavimui. Kilimėlis yra daugkartinio naudojimo.  TAPYTI TIK SU VANDENIU, NEGALIMA NAUDOTI TUŠO.


Iš Senovės Kinijos į Japoniją atkeliavusios 4 pagrindinės tapybos priemonės pagarbiai vadinamos 4 Brangenybėmis: Pirmoji - tušas (jap. sumi). Paprastai jis yra gaminamas iš suodžių ir gyvūninių klijų, įmaišant kvapiklių. Kitos 3 brangenybės yra: teptukas (jap. fude), tušinė (jap. suzuri) ir ryžinis popierius (jap. hanshi, washi). Kietas tušas yra trinamas su vandeniu tušinėje. Tikima, kad tai yra meditacija, "minčių ištrynimas" ir įžanga į tapybą. Taip yra paruošiamas skystas tušas.

Šis,  kaligrafijos ir tapybos rinkinys bus gera dovana besidomintiems  japonų ir kinų tapybos tušu ir kaligrafijos technikomis.  

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: