Parduotuvės japanese.lt dovanų kuponas Padidinti

Parduotuvės japanese.lt dovanų kuponas

Nauja prekė

Parduotuvės japanese.lt dovanų kuponas + nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 3 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 3 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,60€.


5,00€

Apie prekę

Parduotuvės japanese.lt dovanų kuponas + nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje

 

Dovanų kuponų vertės:

5 Eur. dovanų elektroninis kuponas

10 Eur. dovanų elektroninis kuponas

15 Eur. dovanų elektroninis kuponas

20 Eur. dovanų elektroninis kuponas

25 Eur. dovanų elektroninis kuponas

30 Eur. dovanų elektroninis kuponas

 

Kupono galiojimas: 6 mėnesiai nuo pirkimo datos

KAIP PIRKTI DOVANŲ KUPONĄ: Pirkdami dovanų kuponą parašykite mums sveikinimo tekstą ir žmogaus, kuriam dovanojate vardą, bei elektroninį paštą, kuriuo mes išsiųsime pasveikinimą, dovanų kupono sertifikatą, bei instrukcijas kaip pasinaudoti dovanų kuponu.

 

KAIP NAUDOTIS DOVANŲ KUPONU: nusipirkus dovanų kuponą, nurodytu elektroniniu paštu gausite sertifikatą su kodu. Tuomet tereikia prisiregistruoti mūsų parduotuvėje, įdėti norimas prekes į krepšelį ir suvedus gautą kodą Jums bus minusuota dovanų kupono suma. Pristatymą reikia rinktis japanese.lt (0 Eur.) ir mes išsiųsime prekes registruotu paštu nemokamai.

 

* Už Dovanų Kuponą galima atsiskaityti Grynaisiais pinigais tik sutartu laiku užsukus pas mus į Japonų kultūros namus (Kosciuškos 26 Vilniuje). Apie kitus apmokėjimo būdus skaitykite čia.

 

Padovanokite savo artimiesiems, draugams, ar kolegoms smagų apsipirkimą mūsų parduotuvėje su nemokamu pristatymu tiesiai į namus! Tegul jie išsirenka kas tinka ir patinka japanese.lt parduotuvėje ir gauna mažą dovanėlę nuo mūsų :)