Ekologiška žalioji arbata MATCHA SENCHA CLEARSPRING

Nauja prekė

Ekologiška žalioji arbata MATCHA SENCHA CLEARSPRING

Smulkiau

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


5,90€

Apie prekę

Ekologiška žalioji arbata MATCHA* SENCHA CLEARSPRING

Sodrus ir raminanti

"Matcha Sencha" žalioji arbata yra mišinys iš karčiai saldžios populiariosios Sencha ir Matcha miltelių. Ši arbata tinkama gerti bet kuriuo metu - jos švelniai malonus skonis kartu ir ramina, ir pakylėja. Clearspring žalioji arbata yra užauginta Japonijos kalnuose prie Kyoto ir Kyushu, kur yra idealus klimatas ir dirvožemis auginti arbatai. Lapeliai yra garinami, taip išsaugant arbatos gydomąsias savybes, mineralus ir vitaminus. 

Dėl savo subtilaus, ypač skanaus ir švaraus skonio Clearspring japonišką arbatą geriausiai gerti nesaldintą ir be pieno.

Sudėtis: Žaliosios arbatos Sencha lapai*(97.5 %), matcha arbatos milteliai (2.5 %). *ekologiškai išauginta

Paruošimas: Užvirkite vandenį ir palikite minutei atvėsti. Vieną pakelį arbatos užpilkite vandeniu ir palikite 1-2 minutėms, kad arbata įgytų geriausią skonį.

Laikymo sąlygos: Laikyti sausoje ir vėsioje vietoje.
Kiekis: 36 g. (20 x 1.8 g.)

Galiojimo laikas: iki 2024.03.30
Kilmės šalis: Japonija

* Matcha arbata yra geriama japoniškos arbatos ceremonijos metu. Ji yra gaminama iš aukščiausios kokybės arbatos lapelių, kurie yra specialiai paruošiami ir sutrinami iki miltelių. Prieš nurenkant derlių, arbatmedžiai yra uždengiami nuo saulės spindulių, taip lapeliai sukaupia daug chlorofilo, amino rūgščių, naudingų mineralų ir vitaminų. Taip pat, ši arbata turi daug kofeino ir antioksidantų, kurie šalina toksinus. 

16 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: