Mini Zen sodas su žibintu ir statulėle

Nauja prekė

Mini Zen sodas su žibintu ir statulėle

Smulkiau

Šiuo metu prekės neturime

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 6 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 6 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,20€.


65,00€

Apie prekę

MINI ZEN SODAS

 Komplektas yra išskirtinai sukomplektuotas Jums ir parduodamas tik pas mus. Jį sudaro:

1 vnt. medinė šviesiai ruda dėžė skirta sodui (40 x 20 cm), kojelių dydis 7 cm., jas  g

4 vnt. mini grėbliukų (smėlio išlyginimui, bangavimui, linijoms, apskritimams, raštams)

5 vnt. akmenukų (apie 5-3 cm.)

apie 10 vnt. kriauklyčių

Baltas smėlis

1 vnt. Medinis žibintas su lempute (7.5 x 3 cm.)

1 vnt. maža besimeldžiančio vienuolio statulėlė (simbolizuoja palankumą, geranoriškumą, draugiškumą, meilę ir gerumą) (6 x 5 cm.)

Kartoninė dovanų dėžė

Šis mažas Zen sodas padės atrasti ramybę, sumažinti stresą, nusiraminti ir medituoti kasdien sukuriant naujas kompozicijas ir "bangas" baltam smėlyje. Be to, tai  - unikali ir graži dekoracija. 

 

Karesansui (枯山水 – sausas/kalnas/vanduo) yra japoniški sausieji akmenų, arba sauso peizažo sodai, dar vadinami Zen* sodais.  Tokių minimalistinių sodų pagrindiniai elementai yra akmenys ir žvirgždas/smėlis. Akmenys simbolizuoja salas, kalnus, gyvūnus, žmones. Smėlis, ar žvirgždas - vandenį (vandenyną, jūrą,  ežerą, upę). Iš jo yra formuojami įvairūs bangų raštai, kurie atspindi vandens tekėjimą, raibuliavimą, ar bangavimą. 

Japonijoje pirmieji karesansui sodai buvo sukurti XIV a. Zen budizmo šventyklose. Dzenas (arba Zen) yra budistinė meditavimo ir dvasinio pažinimo sistema, išsiskirianti visiškai budriu šio mirksnio suvokimu, savaimingu veikimu, grįstu tikrosios prigimties pažinimu, ir atsisakymu nuo egocentriško, vertinančio mąstymo.  Pirmuosius zen sodus kūrė vienuoliai ir jų paskirtis – meditacija, atsipalaidavimas ir nušvitimas.

19 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: