Mini vienuolio statulėlė

Nauja prekė

Mini vienuolio statulėlė

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20€.


4,50€

Apie prekę

Mini vienuolio statulėlė

Dydis: 3.5 cm. x 3 cm. 

Medžiaga: keramika

Spalvos: 3 variantai (nepamirškite užsisakydami pasirinkti norimą variantą)
Galima užsisakyti visus 3 (11 Eur.)

pilkas (užsidengęs akis)

rausvas (užsidengęs burną)

melsvas (užsidengęs ausis)

Šie linksmi mieli mini vienuoliai gali būti naudojami kaip interjero dalis, arba mini zen soduose. Jie atspindi garsiąsias Rytuose "Tris Beždžiones" - nieko nematau, nekalbu ir negirdžiu. 

Japonijoje “Trys išmintingos beždžionės“ (jap. 三 猿, sanzaru) simbolizuoja budizmo idėją nedaryti blogio, atsiriboti nuo netiesos. Manoma, kad trys šventos beždžionės yra mėlyno veido dievybės Shomen-Kongo (青 面 金剛), saugančios žmones nuo dvasių, demonų ir ligų, palydovės. „Jei nematau blogio, negirdžiu apie blogį ir nieko apie jį nesakau, tada esu apsaugotas nuo jo“. Jei žmogus laikosi beždžionių vaizduojamų principų, jis yra nepažeidžiamas. „Nežiūrėkite į tai, kas prieštarauja taisyklėms, neklausykite to, kas yra bjauru, nesakykite to, kas kitiems yra bjauru“, - Konfucijus, „Pokalbiai ir nuosprendžiai“ (Lun Yu).

Trijų beždžionių vardai yra Midzaru (jap. 見猿, mizaru), Kikadzaru (jap. 聞か猿, kikazaru) ir Ivadzaru (jap. 言わ猿, iwazaru). Midzaru yra užsidengusi savo akis, Kikazaru – savo ausis, o Ivazaru – savo burną. Japonų veiksmažodžio priesaga „-zaru“ suteikia neigiamą prasmę ir skamba labai panašiai kaip jap. „beždžionė” - „saru“ (猿).

20 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: