Knyga "Kelias į prasmingą gyvenimą"

Nauja prekė

Jo Šventenybės Dalai Lamos, Jeffrey Hopkins knyga "Kelias į prasmingą gyvenimą"

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


7,70€

Apie prekę

Jo Šventenybės Dalai Lamos, Jeffrey Hopkins knyga "Kelias į prasmingą gyvenimą"
 

   Tai įkvepianti Jo Šventenybės Dalai Lamos knyga apie išmintį, meilę, gerumą, asmeninės moralės praktiką. Čia rasite nuorodų, kaip gyventi prasmingą gyvenimą, patirti tikrąjį pasitenkinimą Būtimi. Knyga siūlo ne vieną išmintingą praktinę įžvalgą apie žmogaus dvasią ir giliausius troškimus, siejančius mus visus nematomais ryšiais.

    Šioje ypatingoje knygoje Tibeto dvasinis lyderis, Nobelio taikos premijos laureatas, skaitomiausių knygų autorius padės keliauti nušvitimo link, stulbinamai paprastai pateikdamas nesenstančią išmintį ir lengvas kasdienes praktikas, patraukdamas skaitytoją subtiliu humoru bei pozityviu mąstymu.

 

Jo Šventenybė keturioliktasis Dalai Lama, Nobelio taikos premijos laureatas, dvasinis Tibeto tautos vadovas, daugelio knygų autorius, Tibeto vyriausybės tremtyje vadovas, reziduoja Indijoje, Daramšaloje.

    Jeffrey Hopkins, žymus amerikiečių tibetologas, Virdžinijos universiteto Tibeto budizmo studijų profesorius emeritas, daugiau nei 25 knygų autorius, 1979‒1989 metais pagrindinis Jo Šventenybės Dalai Lamos vertėjas į anglų kalbą.

 

Leidėjas: Aukso pieva

Metai: 2014

Puslapiai: 184

ISBN: 9786098105070

Formatas: 13 x 21, kietas viršelis

Vertėjas: Milda Dyke, Irena Jomantienė

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: