Knyga "Kelias į Nušvitimą"

Nauja prekė

  Jo Šventenybės Dalai Lamos, Jeffrey Hopkins knyga  "Kelias į Nušvitimą"

Smulkiau

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


7,20€

Apie prekę

  Jo Šventenybės Dalai Lamos, Jeffrey Hopkins knyga  "Kelias į Nušvitimą"

 

   Jo Šventenybės Dalai Lamos, vieno garbingiausių mūsų amžiaus dvasinių vadovų, knyga skirta visiems žmonėms, nesvarbu, kokia jų rasė, religija ir pažiūros. Kviesdamas susipažinti su pagrindiniais budizmo principais, jis paprastai ir nuosekliai aptaria kelią į nušvitimą, dalijasi išmintimi ir patirtimi. Vertingi patarimai padės dvasiškai augti, o aiškūs atskaitos taškai leis suvokti pažangą.

    Dalai Lama pataria, kaip išsivaduoti iš uždaro įvykių rato, numatyti ir lemti būsimus gimimus, būti laimingam. Jis teigia, kad ilgas gyvenimas, gera sveikata, gausūs ištekliai, jėga − visa tai ateina iš moralaus elgesio praeituose gyvenimuose. Net jei nebūtų pomirtinio gyvenimo, jei niekad daugiau negimtume ir mums nerūpėtų karmos pasekmės, vis tiek moralumo, dvasinės meditacijos, susikaupimo, atjautos ir linkėjimo gera kitiems praktika pajėgi padaryti ir dabartinį mūsų gyvenimą daug laimingesnį.

    „Jis pritraukia minias žmonių taip, kaip bet kuris kitas pasaulio lyderis tik pasvajotų. Jis žvelgia į gyvenimą visai kitaip nei mes.“
The Times

„Jo Šventenybė Dalai Lama yra įtakingiausias žmogus pasaulyje.“
Time magazine

 

    Jo Šventenybė keturioliktasis Dalai Lama, Nobelio taikos premijos laureatas, dvasinis Tibeto tautos vadovas, daugelio knygų autorius, Tibeto vyriausybės tremtyje vadovas, reziduoja Indijoje, Daramšaloje.

    Jeffrey Hopkins, žymus amerikiečių tibetologas, Virdžinijos universiteto Tibeto budizmo studijų profesorius emeritas, daugiau nei 25 knygų autorius, 1979‒1989 metais pagrindinis Jo Šventenybės Dalai Lamos vertėjas į anglų kalbą.

Puslapiai: 248
Leidykla: Aukso pieva
Išleista: 2012 m., Vilnius
Vertėjas: Milda Dyke
ISBN kodas: ISBN 978-6099-51-258-7

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: