Knyga "Kerintis IRANAS"

Nauja prekė

Ritos Matulionytės knyga "Kerintis Iranas"

Smulkiau

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20€.


10,11€

Apie prekę

Ritos Matulionytės knyga "Kerintis Iranas"

 

   Knyga pristato paslaptingą ir nuostabų Iraną, jo kultūrą ir žmones. Autorė dalijasi patyrimais, žiniomis ir įspūdžiais. Gausiai iliustruotas spalvotomis fotografijomis, turtingas pasakojimais leidinys nepaliks abejingų skaitytojų. Pasak autorės, ši knyga skirta žmonėms, kurie mažai ką žino apie tolimąjį Iraną, tačiau yra atviri artimiau pažinti šalį. Leidinyje pateikiami skyriai apie gamtą, istoriją, tautas, žmonių būdą, šeimą ir tradicijas. Apžvelgiamas nuostabus persų menas, padovanojęs pasauliui iškiliuosius poetus Hafez, Rumi, Omarą Chajamą, nepamištamas Šachrazados pasakas ir daugelį kitų kūrinių. Knygoje susipažinsite su kultūrinio paveldo objektais, įtrauktais į UNESCO saugomą sąrašą.


    RITA MATULIONYTĖ – teisės mokslų daktarė, dirbanti Lietuvos, Vokietijos ir Japonijos universitetuose bei prestižinėse mokslo įstaigose, išleidusi eilę mokslinių darbų užsienio kalbomis, konsultuoja tarptautines organizacijas. Darbo ir žingeidumo vedama apkeliavo daugelį pasaulio šalių, kalba penkiomis kalbomis. Autorė kurį laiką gyveno Šveicarijoje, Vokietijoje, Belgijoje, JAV, Japonijoje. Ypač pamėgusi tolimąjį Iraną, ilgėliau apsistojo šioje svečioje šalyje, dalyvavo iraniečių šeimos gyvenime, mokėsi persų kalbos, tyrinėjo vietinę kultūrą ir teisę.

 

Leidiniui suteiktas Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos patronažas.

 

Leidykla: Aukso Pieva

Puslapiai: 360

Išleista: 2013 m., Vilnius

Viršelis: minkštas

ISBN kodas: ISBN 9786098105018

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: