Knyga „Išskirtinės kelionės. Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas"

Nauja prekė

Ievos Rutės knyga „Išskirtinės kelionės. Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas"

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 1 premijos tašką. Jūsų krepšelis bus 1 premijos tašką kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 0,20€.


12,85€

Apie prekę

Ievos Rutės knyga „Išskirtinės kelionės. Kinija, Tibetas, Mianmaras, Nepalas"

 

    Nuostabi, kelionių ir pažinimo dvasia persmelkta Ievos Rutės knyga įkvėps keliauti, patirti neapsakomą nuotykių skonį, įsuks į neišdildomų įspūdžių verpetą. Knygoje susipažinsite su gražiausiais maršrutais po egzotiškąsias šalis – Kiniją, Tibetą, Mianmarą, Nepalą, pasisemsite atsakingo keliavimo idėjų bei rasite vertingų patarimų, kaip keliauti savarankiškai.

 

   IEVA RUTĖ – keliautoja ir fotografė, Vilniaus universiteto Orientalistikos centro Azijos studijų magistrė ir dėstytoja, VU Konfucijaus instituto lektorė, kiniškų arbatų specialistė ir kelionių vadovė po egzotiškąsias šalis. Išmaišiusi tolimiausius Azijos kampelius, kelis kartus apėjusi šventąjį Kailašo kalną, aplankiusi paslaptingąjį Baikalą ir Kamčiatkos ugnikalnius bei Pietų Amerikos Altiplano grožybes pagaliau ryžosi savo patirtis sudėti į knygą. Jau 10 metų vadovauja kelionėms po Kiniją, Tibetą, Peru, Boliviją, Etiopiją ir kitus tolimus kraštus. Moka kinų kalbą. Organizuoja ir vadovauja „Travel Planet" kelionėms.

 

Leidykla: Aukso Pieva

Puslapiai: 364

Išleista: 2014 m., Vilnius

Viršelis: minkštas

ISBN kodas: ISBN 978-6098-10-511-7

 

Knygos ištraukas galite pavartyti čia.

9 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: