Knyga "Paprastasis sumi-e menas. Japonų tapyba tušu"

Nauja prekė

Knyga "Paprastasis sumi-e menas. Japonų tapyba tušu"

Smulkiau

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


7,50€

Apie prekę

Takumasa Ono knyga "Paprastasis sumi-e menas. Japonų tapyba tušu" 

 

Sumi-e paslapčių mokymasis ir tapyba tave džiugins dar ne vienerius metus.

Sumi-e – tai senovinis japonų tapybos teptuku menas. Šie jausmus žadinantys paveikslai, dar žinomi kaip paveikslai tušu, tradiciškai vaizduoja gamtos objektus – paukščius, gėles ir kitus.

Perteikdami objekto esmę vos keletu teptuko brūkštelėjimų, sumi-e meistrai tapo subtilius, elegantiškus, visuotinį susižavėjimą keliančius meno kūrinius. Tapyba – tai meditacijos forma, teikianti dailininkui ramybę ir harmoniją. Siekiama, jog nutapyti darbai stebėtojui įkvėptų tokią pat vidinę ramybę ir džiaugsmą.

Knygoje „Paprastas sumi-e menas“ rasite visas technikas, reikalingas nutapyti nepaprastam paveikslui, taip pat sužinosite apie šio unikalaus meno dvasinius aspektus.

Žymus menininkas ir mokytojas Takumasa Ono pradeda nuo sumi-e „keturių brangenybių“: popieriaus, teptukų, tušo ir tušo plytelės. Toliau mokytojas aprašo teptuko potėpius ir parodo eilės tvarka atliekamus tradicinės komponavimo technikos veiksmus.

Penkiolika mielų idėjų suteikia galimybę pritaikyti naujai įgytas žinias praktikoje: išdekoruoti keramikos rinkinį krentančiais lapais, nutapyti ant šilko lengvame vėjelyje siūbuojančias gėles, pagražinti valgomųjų lazdelių laikiklius žuvimis, gėlėmis ir paukščiais, papuošti drobines pagalvėles besiritančiomis bangomis ir daug kitų. Daugeliui idėjų pateikta netikėtų variacijų.

Knygoje „Paprastas sumi-e menas“ pateikti 100 populiariausių Vakarų pasaulio vardų kaligrafijos pavyzdžiai, kad galėtum savo darbus personalizuoti; taip pat pluoštelis palinkėjimų ir haiku, kuriuos galėsi panaudoti kurdamas ateityje.

 

Iš anglų kalbos vertė Lina Tilindytė

ISBN: 978-5-417-01045-3
Leidimo metai: 2012
Įrišimas: minkštas
Puslapių skaičius:132

27 kitos prekės toje pačioje kategorijoje: