Japonų tapybos ir kaligrafijos užsiėmimai

Nauja prekė

Japonų tapybos ir kaligrafijos užsiėmimų dovanų kuponas

Smulkiau

Pirkdami šią prekę galite gauti iki 7 premijos taškų. Jūsų krepšelis bus 7 premijos taškų kurį(-uos) galite konvertuoti į nuolaidų kuponą už 1,40€.


10,00€

Apie prekę

Japonų tapybos (jap. sumi-e) ir kaligrafijos (jap. shodo) užsiėmimai

 

Trukmė (išlankyti reikia per 2 mėn.):

1 užsiėmimas, po 120 min. kaina 10 €

2 užsiėmimai, po 120 min.  kaina 19 €

3 užsiėmimai, po 120 min.  kaina 27 €

4 užsiėmimai, po 120 min.  kaina 35 €

10 užsiėmimų, po 120 min.  kaina 70 €

 

Paslaugos vieta: Vilnius, Japonų kultūros namai (Kosciuškos 26)

 

Laikas (gali keistis):

TREČIADIENIAIS 18.00 - 20.00 VAL.

 ŠEŠTADIENIAIS 11.00 - 13.00 VAL.

 

Kupono galiojimas: 6 mėnesiai nuo pirkimo datos

Internetinis puslapis: www.nihon.lt

 

Dovana skirta 1 asmeniui

Visos priemonės bus suteikiamos (popierius, tušas, tušinė, teptukas, tapymo pratimų pavyzdžiai ir kt.)

Užsiėmimus veda: profesionali dailininkė Dalia Dokšaitė, dirbanti šia technika daugiau nei 20 metų ir pelniusi apdovanojimus Japonijoje, Kinijoje ir Korėjoje

 

* Nepamirškite pirkdami kuponą parašyti mums tekstą (ar sveikinimą) ir vardą, kam kuponas bus skirtas.

 

   Užsiėmimų metu turėsite galimybę teoriškai ir praktiškai susipažinti su Japonų tapybos sumi-e (tapyba tušu) technika ir japoniška kaligrafija.

 

   Sumi-e (suibokuga) – tai monochrominė arba jai artima tapyba ant ryžių popieriaus arba šilko švelniomis vandeniu atskiestomis spalvomis. Du tūkstančius metų menanti technika atsirado Kinijoje, vėliau atkeliavo į Japoniją. Pagrindinės sumi-e darbo priemonės, dar vadinamos „Keturiomis brangenybėmis“,  liko nepakitusios iki šių dienų. Tai teptukas (jap. fude), tušo plytelė (jap. sumi), rankų darbo popierius (jap. washi), indas tušui trinti (jap. suzuri). Svarbiausia visų jų savybė – ypatingas jautrumas. 

 

Japonų kaligrafija (shodo) – tai hieroglifų improvizacijos, linijos kalba, perduodanti sudėtingus nuotaikų pustonius. Kaligrafijai būdingi tie patys tapybos sumi-e principai, naudojamos ir tos pačios darbo priemonės, pagarbiai vadinamos „Keturių brangenybių" vardu.

 

Perimdami sumi-e techniką iš Tolimųjų rytų, kalbame savo širdies kalba. Kviečiame kiekvieną dalyvauti šiame kūrybos virsme ir turtinti savo dvasią.

 

Taip pat, į užsiėmimus galite registruotis el. paštais info@nihon.lt, info@japanese.lt, arba paskambinę tel. 867361682 ir susimokėti po užsiėmimo (tokiu atveju užsakymo atlikti mūsų parduotuvėje atlikti nereikia)

 

1 kita prekė toje pačioje kategorijoje: